piątek, 16 grudnia 2016

Pierwsza Wigilia w Angelo AntiqueTo było prawdziwie wyczekane wydarzenie dla całego Zespołu Angelo Antique – pierwsza wspólna Wigilia.  Mam na myśli, nie tylko pierwsze wspólne świętowanie, ale również fakt, że na tą okoliczność spotkały się po raz pierwszy dwa zespoły Angelo Antique – z Polski i ze Szwecji.

Magia świętowania
Okazała sala, zaaranżowana meblami Angelo Antique i  świątecznie udekorowana, ciepło zapraszała do środka. Tuż przy wejściu, na progu leżały rozrzucone gałęzie świerku – szwedzka tradycja, które rozgniatane pod naszymi butami, wypełniały całe pomieszczenie żywicznym zapachem lasu. W blasku świec mieniły się bombki na choince, a w kominku tańczyły iskry tworząc niepowtarzalny nastrój. W tle rozbrzmiewały polskie kolędy, a po środku znajdował się długi, suto nakryty, na szesnaście osób, stół. Gdy wszystko było już dopięte na ostatni guzik, czekaliśmy na gości.

W końcu nadszedł moment, kiedy wszyscy Pracownicy Angelo Antique wraz ze swoimi osobami towarzyszącymi, rodzinami i dziećmi zgromadzili się wokół stołu, w finezyjnych nakryciach głowy. Nikt nie krył wzruszenia i radości z naszego pierwszego, wspólnego spotkania. Gdy na niebie pojawiła się pierwsza gwiazdka, Krzysiek i Oskar wznieśli wspólny toast szampanem i tym samym świętowanie można było uznać za rozpoczęte.

Towarzystwo jadło, piło i dobrze się bawiło. Opowieściom nie było końca, w sali rozbrzmiewał śmiech, wywołany zabawnymi historiami z życia. Najmłodsi, choć na początku byli sobą nieco onieśmieleni, to w rezultacie prezenty czekające na nich pod choinką, przełamały wszelkie towarzyskie lody. Nie obeszło się również bez tańców w rytmie reagge i wzajemnych sweet foci w co chwile to nowym, przybranym wizerunku.

Wspólne ucztowanie trwało i trwało, aż po dobrych dziesięciu godzinach wszyscy w pozytywnych emocjach, rozeszli się w objęciach nocy.

Na koniec, życzyliśmy sobie
kolejnego spotkania całego Zespołu Angelo Antique,
tym razem
na ziemi Szwedzkiej, na wiosnę 2017.

Serce uroczystości - suto nakryty stół


Świąteczne akcenty...


Nasze źródło ciepła


Angelo Antique nas jednoczy...


Wspólne ucztowanie


Same pyszności...


W oczekiwaniu na gości...


Ela, Ania, Magda a za nimi bohater drugiego planu - Oskar


Ania - cud Łosiczka


Dwa wdzięczne Mikołaje - Karolina i Jacek


Magda i Wojtek a tuż za nimi Weronika


Krzysiek 


Syn i tata - Albert i Oskar


Mama Ela z Albertem


Ela


Żeński klub - Karolina, Ania i Magda a za nimi Ela i Sylwia


Zgadnij, kto jest kim...


Prawie, ale to prawie sama płeć piękna - Sylwia, Ela, Wiola, Magda, Ania, Karolina oraz Krzysiek


2 komentarze:

  1. Było wspaniale i już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania :)

    OdpowiedzUsuń