sobota, 12 grudnia 2015

God JulNiedoczekanie moje na dzisiejszy post… A to dlatego, że występuje w nim kilku Bohaterów, którzy wzięli udział we wspólnym projekcie.

Zacznijmy od głównej Bohaterki – sześcioletniej Maji, pierwszoklasistki. Maja jest zachwycona ogromem atrakcji w Jej szkolnym świecie. Do Jej ulubionych należą prace plastyczne i gdyby tylko było to możliwe, wszystko obsypywałaby brokatem J 

Z kolei w domu, Maja  spełnia się w roli projektantki domków dla lalek i aut wykonanych z kartonów. Nic dziwnego, że do tego celu niezbędnym budulcem okazują się guziki, które podkrada babci.

Ulubionym kolorem Majki jest czerwony, dlatego tak bardzo spodobały się Jej sukienki marki Kółko i Krzyżyk w których występowała w sesji fotograficznej. Ta sesja jest debiutem Majki i jak widać na zdjęciach, kreacje marki Kółko i Krzyżyk oraz fantastyczne wnętrza z meblami Angelo Antique ujęte w obiektywie Pauliny Kani sprawiły, że była to dla Niej świetna zabawa.

Zdjęcia wykonane przez samą artystkę Paulina Kania Photography charakteryzują się prostotą. Nie ma w nich miejsca na zbędne elementy, gdyż w centrum uwagi jest człowiek, jego gesty i wyraz twarzy. W Jej zdjęciach jest magiczne „coś”, dzięki czemu zawsze potrafi uchwycić właściwy moment i chociaż na chwilę zatrzymać czas.

Majka w sukienkach marki Krzyżyk i Kółko wyglądała zjawiskowo. Świątecznej magii i zimowego czaru dodały wełniane, grubo plecione skarpety, filcowe bombki oraz łańcuch, a także pomponiaste czapki. W tle można zobaczyć gustowne meble Angelo Antique, między innymi fotel w stylu gustawiańskim oraz zabytkowa szafa z pokoju dziecięcego.

W trakcie sesji Paulina Kania wydobyła cały urok Majki. Na zdjęciach widać pewną nieśmiałość naszej Modelki, ale także ogromną radość, bijące ciepło i dużo wrażliwości.

Życzymy sobie więcej
takich wspaniałych i kreatywnych projektów
w przyszłym roku !


Modelka: Maja
Fotografia: Paulina Kania Photography
Meble: Angelo Antique
Odzież: Kółko i Krzyżyk Brak komentarzy:

Prześlij komentarz