piątek, 18 listopada 2016

Rodzina górą!
W rodzinnej firmie drzemie ogromna siła i potencjał. Kiedy zakładaliśmy firmę Angelo Antique trudno było sobie wyobrazić, jak sprostamy wyzwaniu spędzania ze sobą nie tylko czasu w domu, ale także i w pracy!

Wyzwanie zostało podjęte i tak od siedmiu lat działamy razem, zmierzając w tym samym kierunku. Nasze różne osobowości współgrają ze sobą, ale niekiedy też rodzą sprzeczności. Najważniejsze, że przeciwieństwa się przyciągają i w takim oto zestawieniu tworzymy wspaniały Family Team!

Sami mieliście okazję przekonać się, w opublikowanym, w zeszłym tygodniu poście pt.: „Nasz nowy adres”, że wspólnym mianownikiem, łączącym Zespół Angelo Antique jest pasja do tworzenia i restaurowania mebli. Również i w przypadku trzonu Angelo Antique - naszej rodziny, nie może być inaczej.

Jeden trzon – cztery filary!

Artystyczny filar firmy stanowi Oskar. To prawdziwie twórcza dusza, która inspiruje resztę członków zespołu. Oprócz swojego doświadczenia zawodowego, w pracy kieruje się intuicją.  Swoje artystyczne wizje piękna przenosi na szkice, a następnie realizuje w praktyce, nawet w najbardziej dotkniętej czasem rzeczy. Bez wątpienia, Oskar posiada talent i dużą wrażliwość,  a przy tym duże poczucie humoru.

W czasie wolnym, Oskar realizuje swój potencjał artystyczny w pracach manualnych oraz malując obrazy. Jest łasuchem, który najbardziej uwielbia ciasto z galaretką truskawkową.

Na przeciwległym krańcu  jest Krzysiek – mężczyzna twardo stąpający po ziemi. Jego analityczny umysł i dobra organizacja pracy sprawia, że jest pragmatycznym filarem zespołu Angelo Antique. Jest bardzo racjonalny w podejmowaniu decyzji i potrafi pracować wielozadaniowo. Dodatkowo, Krzysiek potrafi okiełznać zespół, ma dar przekonywania do działania. Dzięki pozytywnemu nastawieniu, nikt się nie oprze Jego motywacji.

Poza pracą, Krzysiek uprawia sport. Latem przede wszystkim jeździ rowerem po górach, a zimą nie odpuszcza stokom narciarskim na alpejskich lodowcach. Lubi golf, golf i jeszcze raz golf!

Ela jest osobą, która czerpie motywację i energię z kontaktu z ludźmi, dlatego zajmuje się mediami społecznościowymi. W Angelo Antique, bez Eli nie istniałyby aranżacje w stylu gustawiańskim i rokoko, z delikatnymi dodatkami z epoki.  Jej dobry gust sprawia, że aranżowana przez nią przestrzeń jest delikatna, co w umiejętny sposób utrwala na zdjęciach.

W wolnej chwili, zainteresowania Eli skupiają się na modzie i dekorowaniu wnętrz. Ela podziwia Coco Chanel, która jest synonimem mody, perfum i emancypacji. Jest mamą aktywnego i bystrego Alberta, ale także kociarą, śnieżnobiałego sierściucha o imieniu Coco.

Drugą kobietą, która wprowadza równowagę w męskiej części zespołu Angelo Antique jest Wioleta. Jest bardzo otwartą osobą ale przy tym bardzo konkretną i dlatego w Angelo Antique jest konsultantem do spraw finansowo-księgowych. Posiada umysł matematyczny i dzięki temu, w zespole spełnia się w liczbach i kalkulacjach. Ponad to, Wioletę cechuje kreatywność i bije od Niej ogromne ciepło.

Pasją Wiolety jest gotowanie i kulinarne eksperymenty.  Jest mistrzynią słodkich wypieków i w miarę możliwości podejmuje gości w Angelo Antique swoimi autorskimi smakołykami. Wiola jest Mamą, pięknej nastoletniej Weroniki oraz Oliwiera - wysportowanego pływaka. Dopełnieniem rodzinnego szczęścia jest labrador Leonard.

Tak oto, różni ale jednak podobni, prowadzimy  firmę rodzinną,
uczymy się siebie i realizujemy wspólne marzenie piękna! 

Oskar i Krzysiek


Krzysiek i WioletaEla
Ela i Wioleta


4 komentarze:

 1. Fajni z Was ludzie :))))a Waszą pasję i talent od dawna podziwiam nieustająco :) pozdrowionka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za tak ciepłe słowa pod naszym adresem! My również pozdrawiamy Ciebie, nasza wierna Czytelniczko :)

   Usuń
 2. Filipek ma racje:) jestescie SUPER!!! ja was ciagle podgladam i sie zachwycam:)))WEITER SO!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za słowa uznania! Cieszymy się z kolejnej wiernej Czytelniczki :) Wir geben unseres Bestes :)

   Usuń