piątek, 11 listopada 2016

Nasz nowy adres


Drodzy Sympatycy i Miłośnicy Angelo Antique!

Dla tych, którzy od dawna wypatrywali Angelo Antique na Polskiej ziemi, mamy bardzo pozytywną wiadomość. Otóż, otworzyliśmy nowy warsztat, w naszym rodzimym mieście Szczecin, przy ulicy Szerokiej 63.

Nasze nowe miejsce jest bardzo duże i nasze możliwości też są teraz większe!

Dysponujemy przestronnym wnętrzem, wyposażonym w sprzęt stolarski, jaki wiernie służy w pracy Zespołowi. Dzięki temu nasz kreatywny, trzyosobowy Zespół – płeć Piękna oraz płeć Męska, jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu w zakresie renowacji mebli w stylu Gustawiańskim oraz Rokoko z XVIII i XIX wieku.

Każdy z Członków naszego Zespołu posiada inny temperament, ale wspólnym mianownikiem, łączącym Czarnego, Klaudię i Bartka jest pasja do tworzenia i restaurowania antyków.


Wszędobylski Czarny, to facet z prawdziwym temperamentem, któremu praktycznie uśmiech nigdy nie znika z twarzy, nawet w trakcie rozmowy. Jego globtroterska dusza sprawiła, że odkrył w sobie pasję pracy z drewnem, a obecnie z antykami. Nikt by nie przypuszczał, że jako weterynarz zarzuci swój dotychczasowy zawód, na rzecz zamiłowania do mebli z minionej epoki i stanie się częścią Angelo Antique.

Żeński pierwiastek w Zespole Angelo Antique stanowi Klaudia. Ta młoda kobieta posiada duszę artysty stworzoną do rzeźbienia, a ponad to realizuje się w malarstwie. Swój kunszt artystyczny, od niedawna, doskonali w Angelo Antique. Spod ręki Klaudii wychodzi ostatni "szlif", zanim długo wyczekiwany antyk trafi w ręce swojego właściciela. 

Ten stolarski tercet, dopina Bartek – spokojny i skrupulatny myśliciel Zespołu. Jego drugie imię, to Dokładność, której zawdzięczamy wszelkie wykończenia detali i szczegółów.  Mimo młodego wieku, Bartek w Angelo Antique realizuje ambitne projekty.

Na dobry początek nasz nowy Zespół już działa i restauruje „perełki”
Waszych marzeń w stylu Gustawiańskim i Rokoko. Teraz przed nami stoi nowe wyzwanie, aby dopełnić nasz warsztat, pięknym Showrommem, do którego już w przyszłym roku będziemy Was zapraszać.


Trzymajcie za nas kciuki i do zobaczenia!


Czarny
KlaudiaBartek2 komentarze: