sobota, 4 czerwca 2016

Style for Today with Things from the Past


Ach, co to był za dzień!
Dzień pełen szaleństwa, w którym spotkała się klasyczna elegancja 200 letnich mebli skandynawskich ze spontaniczną Wiwianą uwielbiającą modę.


Wesoła i pełna entuzjazmu Wiwiana wraz ze swoją kreatywną Mamą Patrycją - Autorką bloga DwaRazyW, odwiedziły mnie w Angelo Antique. I wtedy się zaczęło…

Przebieranie, wymyślanie i skakanie… Nie ma to, jak powiew szaleństwa i twórczego wyzwolenia. Mała Wiwiana stała się kreatorką mody, która co róż zmieniała swoje stylizacje i wcielała się w rolę Damy. Nie było widać końca w tiulach, groszkach i wymyślnych pantofelkach. Ubierała się w to, co czuła i czego zapragnęła - bez żadnych barier, pełna swobody.


Nasza Mała Modelka poruszała się z wielką gracją. Gdy zasiadła w gustawiańskim fotelu, poczuła się niczym Księżniczka. Aparat poszedł w ruch… i wtedy, pstryk, za pstrykiem, robiłyśmy kolejne zdjęcie, za zdjęciem, mając przy tym dobrą zabawę.


Gdy Wiwiana, niczym Alicja z Krainy Czarów, przemieszczała się w przestworzach, skacząc z komody na komodę, przyszła mi myśl związana z łączeniem stylów ale także i pokoleń. Nic tak nie ubarwia wnętrza, jak przełamywanie barier i eksperymentowanie ze stylem, łączenie "starego" z "nowym".  


To był bardzo fajne spotkanie, pełne spontaniczności, odkrywcze dla całej naszej Trójki. Zwiewna, niczym piórko Dziewczynka, zafascynowana prostotą i elegancją gustawiańskiego stylu. Nie mogła się nadziwić, że kolor Jej tiulowej spódnicy idealnie zestawił się z kolorem komody. Bawiła się w odkrywcę, który “buszował” po wszelkich zakamarkach naszych mebli, fascynując się starymi okuciami i szufladami. Zadziwił Ją kształt i forma złotego lustra w ramie, w stylu Rokoko. Wszystko, ale to dosłownie wszystko, łącznie z małymi szczegółami przykuwało Jej uwagę… 

Sesja dodała nam skrzydeł i pozwoliła przeniknąć w świat dziecka... To był prawdziwie spontaniczny dzień, pełen radości i śmiechu, łączący szaloną modę z eleganckim i prostym stylem gustawiańskim... czego efekty możecie podziwiać na zdjęciach poniżej.

Style for Today with Things from the Past


Autor zdjęcia: Patrycja Walburg


Autor zdjęcia: Patrycja Walburg


Autor zdjęcia: Patrycja Walburg


Autor zdjęcia: Patrycja Walburg

 Modelka i stylizacja: DwaRazyW

Meble i aranżacja: Angelo Antique 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz