poniedziałek, 23 stycznia 2017

"Odpicowane mieszkanie"Końcówka stycznia, to czas, kiedy w myślach zaczynam przywoływać ciepłe dni, bo zima zaczyna mi się dłużyć. Tak jest i dzisiaj, dlatego zabieram Was w słoneczną pogodę lata, kiedy do naszych drzwi zapukała ekipa telewizyjna z Dzień Dobry TVN z Kasią Jaroszyńską na czele.

Oczywiście, takie odwiedziny, to nie był zbieg okoliczności, lecz odpowiedź na moje zaproszenie. Przygotowaniom do programu “Odpicowane mieszkanie” nie było końca i w cały proces była zaangażowana cała Rodzina oraz moje Przyjaciółki.

Na kilkanaście godzin, warsztat Angelo Antique oraz nasze mieszkanie zamieniły się w plan filmowy. Dwóch zdjęciowców i jeden dźwiękowiec całkowicie zawładnęło przestrzenią. Kasia, w roli reporterki, planowała scenariusz wywiadów i ujęć.


Kamera, światło, akcja…

Byliśmy podekscytowani i zarazem przejęci swoją rolą. Na całe szczęście opanowanie i stoicki spokój Kasi, spowodowały obniżenie tremy i dały poczucie większej swobody.

Na początek, sięgnęliśmy do korzeni stylu Skandynawskiego i ukazaliśmy jego piękno w prostocie formy bazując zaledwie na kilku podstawowych kolorach szarości, bieli i beżu.

Tym samym, chcieliśmy pokazać, w jaki sposób można eksperymentować łącząc antyki ze stylu Gustawiańskiego, Rokoko i Duńskiego razem z współczesnymi meblami. Dzięki czemu, uzyskaliśmy efekt równowagi.

Nietrudno zgadnąć, że mój Mąż i ja lubimy jasne i przestronne wnętrza, dopełnione  ściennymi dodatkami i stylowymi dekoracjami, a niektóre z nich wyszły spod ręki Oskara. Często w swoich aranżacjach sięgamy po akcenty w wyrazistych kolorach, co sprawia nam dużo przyjemności w ożywieniu nastroju we wnętrzu.  

Marzenia się spełniają, a spotkanie z Kasią i udział w Jej programie był dla nas dobrą zabawą oraz prawdziwą przygodą. Sprostaliśmy temu wyzwaniu i efekty ośmiogodzinnej pracy możecie zobaczyć i ocenić sami.

Zapraszamy Was w nasze domowe progi.6 komentarzy:

 1. Może w tym roku prezentacja w gazecie ?? Z niecierpliwością czekam

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :) pozdrawiamy i zapraszamy w nasze progi !

   Usuń
 3. Super! Cudne mieszkanie to i taka niespodzianka :D Ja swoje też muszę nieco "odpicować" myślę mocno nad wymianą karniszy na szyny i może zamontowaniu gzymsów? Na https://manufakturarzeczy.pl/ widziałam takie które chętnie mogłabym zamówić i jakościowo opinie super mają.

  OdpowiedzUsuń